Wszystkie produkty wystawione w naszym sklepie są produktami legalnymi, rozprowadzanymi na ogólnodostępnych zasadach licencjonowania produktów przez każdego producenta.

 

Oferowane oprogramowanie, a zwłaszacza programy antywirusowe pochodzą z polskich dystrybucji i od polskich przedstawicieli i dystrybutorów oprogramowania.

 

Wszystkie oferowane produkty dostępne są w licencjach okreslonych przez producenta.

 

  • Licencja BOX - oprogramowanie dostępne w wersji "pudełkowej" tzn zakupując program otrzymują Państwo: nośnik z programem, licencja/karta licencyjna, materiały reklamowe, jeżeli producent dostarcza w formie papierowej podręczniki użytkownika, fakturę zakupu

 

  • Licencja ESD/elektroniczna - oprogramowanie dostępne w formie pobrania ze strony producenta lub innej strony wskazanej przez sprzedawcę. Otrzymują Państwo: link do programu, kod licencji/kod aktywacji programu, fakturę zakupu

 

Na produkty oferowane w naszym sklepie możemy zagwarantować legalność w postaci okazania umowy dystrybucyjnej uprawniającej do posługiwania się tytułem "autoryzowany dystrybutor" i możliwość sprawdzenia zakupionej przez Państwa licencji u producenta danego oprogramowania.